MEIE KLASS

TÜDRUKUD: EMMA, SANDRA, KAISA, CRISTINA, TIIU

POISID: RENAR, ROBIN, JOOSEP, RIHARD, HENRI, JÜRGEN, ARGO, DMITRI, FRED, VAIRO, MARKUS, TAMBET, MATTIAS, OLIMAR, TÕNU
neljapäev, 31. mai 2012

KINO - Koletis Pariisis

ESMASPÄEVAL, 4. juunil KINOKÜLASTUS FILM "KOLETIS PARIISIS" pilet 1.60 Külm ilm ajab kinno, liivalinnad jäävad ehitamata.

Pariis, 1910.a.
Raoul ja Emile, olles juhuslikult sattunud hullu teadlase laboratooriumi, lõhuvad paar klaaskolbi. Varemalt mitte kokku segatud ainete koosmõjul hakkab juhuslike pealtnägijate silmade ees kasvama midagi enneolematut. Pariisi elanikud ristisid linna ümbruskonnas ringi liikuva olendi koletiseks, politseiülem aga hakkab teda jahtima. Kuid kas koletis on nii hirmus kui temast räägitakse? Jahti koletisele alustavad ka häbelik kinomehhaanik ja väsimatu leiutaja. Tagaajamise käigus tutvuvad nad kabareetähega, hullu teadlase ja tema targa ahviga ning lõpuks ka koletise endaga, kes nagu selgub, ei ole üldsegi hirmuäratav. Nüüd otsib kirbustki ohutum koletis oma uute sõprade juurest kaitset kurja politseiülema eest.
Pariisi õhustikust läbi imbunud südamlik ja kogu perele sobiv joonisfilm, mille üheks väärtuseks on muusika. Vanessa Paradis ja Matthieu Chedid koostöös loodud laulud on suurepärased: lõbusad, mitte pealetükkivad ja üllatavalt lihtsad.
Vaata treilerit:
http://www.youtube.com/watch?v=vSGNY9vE09s

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar